SELAMLARRRR... :))))

Uzunca bir aradan sonra tekrar buradayım. İnşallah bundan sonra daha sık yazmaya çalışacağım. Oğluş günden güne büyüyor artık 3 yaşına geldi benim küçük meleğim... Evin içinde hiççç bitmek bilmeyen bir enerji ve çene ile dolanıp duruyor... :)))
Günlerim "anne bu ne" " anne burada ne yazıyor"  "anne oyun oynayalım" sorularını büyük bir sabırla cevaplayarak geçiyor...   Ama arada artık nefes alma ihtiyacı duyuyorum işte bu yüzden blog yazılarıma ve tariflerime kaldığım yerden devam etmek için tekrar burada blogcudayım dilerim beni o güzel yorumlarınızdan yoksun bırakmazsınız...

Neyse şiimdilik bu yazıma son veriyorum oğluşun uyku vakti geldi masalını okuyup onu yataga yolayayım. Tv'de sevgili Okan Bayulgen'in programı da başlamak üzere kaliteli tv yapıtlarının tükendiği şu günlerde azınlıkta bulunan kaliteli yapıtları takip ederek desteklemeli diyorum veee yazıma son veriyorum. Bütünnn arkadaşlarıma ziyaretçilerime iyi geceler diliyorummm :)))) İşte benim yaramaz oğluşumun son haliii :)))))

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !